Let's Rock
Inapoi

Expozitia #FIND_US - lista de fotografi si fotografiile pentru licitatie


25 Decembrie 2015

Expozitia #FIND_US - lista de fotografi si fotografiile pentru licitatie


#find_us este o expoziție care dorește să arate publicului viziunea fotografilor raportată la artistul care urcă pe scenă, la reacțiile acestuia și la public. Scopul principal este înțelegerea complexității și pasiunii care există în spatele obiectivului foto.


În cadrul expoziției se va organiza o licitație, toate lucrările expuse urmând a fi vândute, spre a putea oferi un sprijin real fotografilor afectați de tragedia din clubul Colectiv și familiilor acestora.

Index cu fotografii de concerte și link către fotografiile prezente la licitație:

  1. Alex Bratu http://find-us.ro/tag/alex-bratu/
  2. Alex Chelba http://find-us.ro/tag/alex-chelba/
  3. Anca Dumitrescu http://find-us.ro/tag/anca-dumitrescu/
  4. Andrada Mihăilescu http://find-us.ro/tag/andrada-mihailescu/
  5. Andreea Gurău http://find-us.ro/tag/andreea-gurau/
  6. Biro Andras http://find-us.ro/tag/biro-andras/
  7. Cătălin Ilnițchi http://find-us.ro/tag/catalin-ilnitchi/
  8. Cazar Cazan http://find-us.ro/tag/cezar-cazan/
  9. Ciprian Vlăduț http://find-us.ro/tag/ciprian-vladut/
  10. Claudiu Petre http://find-us.ro/tag/claudiu-petre/
  11. Cristian Mitroi http://find-us.ro/tag/cristian-mitroi/
  12. Cristina Petrescu http://find-us.ro/tag/cristina-petrescu/
  13. Daniel Robert Dinu http://find-us.ro/tag/daniel-robert-dinu/
  14. Florin Matincă http://find-us.ro/tag/florin-matinca/
  15. Gabriel Isac http://find-us.ro/tag/gabriel-isac/
  16. Ioana Dumitriu http://find-us.ro/tag/ioana-dumitriu/
  17. Ioana Epure http://find-us.ro/tag/ioana-epure/
  18. Liviu Emil Zaharescu http://find-us.ro/tag/liviu-emil-zaharescu/
  19. Mihai Anghel (Max) http://find-us.ro/tag/mihai-anghel/
  20. Mihai Vasilescu http://find-us.ro/tag/mihai-vasilescu/
  21. Mihai Voicu http://find-us.ro/tag/mihai-voicu/
  22. Miluță Flueraș http://find-us.ro/tag/miluta-flueras/
  23. Mugurel Tudor http://find-us.ro/tag/mugurel-tudor/
  24. Paul Voicu http://find-us.ro/tag/paul-voicu/
  25. Roxana Boghian (Shimmaya) http://find-us.ro/tag/roxana-boghian-shimmaya/
  26. Schliemann Enoh http://find-us.ro/tag/schliemann-enoh/
  27. Teodora Maftei http://find-us.ro/tag/teodora-maftei/
  28. Victor Cristescu http://find-us.ro/tag/victor-cristescu/
  29. Vlad Bușcă http://find-us.ro/tag/vlad-busca/
  30. Vladimir Gheorghiu http://find-us.ro/tag/vladimir-gheorghiu/

Mai multe detalii găsiți pe site-ul oficial al Asociației fotografilor de concerte - #find_us, iar detalii despre licitație găsiți la http://find-us.ro/implica-te-si-tu/
Expozitia #FIND_US - lista de fotografi si fotografiile pentru licitatie Noutate



Articolul următor » « Articolul precedent

... #find_us, colectiv, licitatie

ro en
GO
Let's ROck! - RSS Feed RO Today @ Let's ROck! - RSS Feed RO
Calendar evenimente
Evenimente și noutăți de azi
Spatiu utilizator

Creare cont | Ai uitat parola?
Login Using facebook
Notificări
Pentru a activa opțiunile de notificări trebuie să ai cont de utilizator. Dacă aveți deja un cont, vă rugăm să vă autentificați. Dacă nu aveți cont, trebuie să vă creați unul.
Invita-ti prietenii
Abonare newsletter

Triumf ®PHP Coder - web development
Let's Rock Let's Rock Google